Účinky a použitie

Vysoký tlak

Mnoho ľudí v dnešnej dobe trpí vysokým krvným tlakom už od pomerne skorého veku. Dalo by sa povedať, že popri ostatných ochoreniach ako rakovina či cukrovka, sa aj toto ochorenie stalo jedným z civilizačných. Príčiny vysokého krvného tlaku sú najrôznejšie.

Mnoho ľudí v dnešnej dobe trpí vysokým krvným tlakom už od pomerne skorého veku. Dalo by sa povedať, že popri ostatných ochoreniach ako rakovina či cukrovka, sa aj toto ochorenie stalo jedným z civilizačných. Príčiny vysokého krvného tlaku sú najrôznejšie. Vo väčšine prípadov to má na svedomí uponáhľaný životný štýl, stresy a na to nadväzujúce zlé stravovanie. V prípade, že človek konzumuje nezdravé potraviny len z času na čas, jeho zdravie by to nemalo nepriaznivo ovplyvniť. Ak ale týchto prehreškov pribúda a stávajú sa pravidelnosťou, časom škodlivých látok v tele narastá a následne to vyústi do zvýšeného krvného tlaku. Ten môže byť príčinou veľkého množstva súvisiacich zdravotných problémov ako sú napríklad bolesti hlavy, nespavosť, podráždenosť a podobne. Pri dlhotrvajúcom zvýšenom krvnom tlaku neskôr môže dôjsť aj k vážnejším komplikáciám ako je infarkt alebo mozgová mŕtvica. Ak nedôjde k tomu najhoršiemu, tak obyčajne dochádza k výraznému zníženiu kvality života.Cievy png

Vysoký krvný tlak ( hypertenzia, hovorí sa mu ľudovo aj tichý zabiják  ) je zákerný v tom, že často nemá žiadne príznaky a tak jediným spôsobom, ako ho zistiť, je dať si tlak odmerať. V neskorších štádiach sa môže prejavovať rôzne, napríklad:

  • bolesťami hlavy
  • pocitmi slabosti
  • závraťami
  • červenaním
  • závalmi tepla
  • problémami s videním
  • hučaním v ušiach

 

Vysoký krvný tlak vzniká vtedy, ak sú cievy zanesené usadeninami, ktoré blokujú prietok krvi.

zapchate

Z fyziky je mnohým známe, že ak sa zúženým priemerom trubice má prepraviť rovnaký objem tekutín, potom veličina ktorá sa musí zvýšiť je tlak. Súčasne so vznikom usadenín v cievach dochádza k zníženiu pružnosti ciev. Samotný vysoký krvný tlak by nebol až taký problém. Ak sa však k tomu pridruží znížená elasticita ciev, potom hrozí ich prasknutie. V prípade, že tak nastane v srdci alebo v mozgu, následky bývajú obyčajne katastrofálne.

Odpoveďou prírodnej medicíny je snaha o odstránenie príčin pomocou prírodných látok. Mechanizmus účinku týchto látok je uvádzaný cez ich silnú schopnosť odstraňovať zápaly. Častokrát vysoký krvný tlak je dôsledkom vnútorných zápalov a opuchov, ktoré blokujú prietok krvi.

Ako môže pomôcť Serapeptáza ?

ciste cievy

Skvelé množstevné zľavy!

Serrapeptázu Vám teraz ponúkame v našom eshope za výbornú cenu v Čechách aj na Slovensku. Okrem toho nájdete v elektronickom obchode Provitamin.sk množstvo ďalších produktov, ktorými sú kvalitné kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplnky. Objednajte si enzým Serrapeptáza práve teraz a obnovte svoje zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796