Účinky a použitie

Srdce a cievne ochorenia

Angína pectoris, krvné zrazeniny, hlboké žilové zrazeniny. Čo je ich príčinou? Artérioskleróza sú vápnikové depozity a ateroskleróza sú tukové depozity, uložené vnútri cievnych stien. Tieto zužujú priesvit ciev a zhoršujú prekrvenie. Ako to vzniká a čo to spôsobuje?

Všeobecne sú dôkazy, že vysoká hladina cholesterolu zvyšuje riziko rozvoja aterosklerózy, angíny, žilovej trombózy a krvných zrazenín. Cholesterol však nie je látka, ktorá vyvoláva poškodenie. Meranie HDL – tažkého cholesterolu a LDL – lahkého cholesterolu presnejšie hodnotí riziko aterosklerózy. Posledné výskumy ukazujú, že zápal a voľné radikály zapríčiňujú poškodenie oboch – cholesterolu aj cievnej steny. Telo musí tieto poškodené časti opraviť. Následkom je zabudovanie vápnika a cholesterolu do poškodenej cievy a vznik plátu.

Riziko vzniku a rozvoja najlepšie zhodnotí nie hladina cholesterolu, ale homocysteínu. Tento vzniká z cysteínu (esenciálna aminokyselina) práve pri nedostatku vitamínov B skupiny: B3, B6, kyseliny listovej a B12. Homocysteín je oveľa presnejší na meranie rizika srdcovocievnych ochorení ako cholesterol. Dá sa jednoducho merať a kedykoľvek opakovať. Takto sa dajú napríklad aj hodnotiť rôzne stravovacie (dietetické) programy. Program s vitamínmi potvrdil, že pre prevenciu je úspešnejšia kontrola voľných radikálov, ktorá má väčšie možnosti a väčší úspech ako diéta s obmedzením tukov a cholesterolu, ktoré často sklamali.

Výskumníci v Nemecku používali Serrapeptase na liečbu aterosklerózy. Serrapeptase pomáha rozkladať aterosklerotické pláty bez škodlivých účinkov na zdravé bunky v cievnej stene. Tvrdá, zúžená cieva sa považuje za následok spojených účinkov mikroskopických úrazov spolu so zápalom a prítomnosťou oxidovaných lipidov. Serrapeptase lieči oboje: zápal a rozpúšťa neživé pláty. Na rozdiel od liekov, ktoré blokujú cholesterol, Serrapeptase čistí neživé tkanivá z cievnej steny bez narušenia syntézy cholesterolu. Skutočne, ked sa užíva Serrapeptase, hladina cholesterolu môže stúpnuť, pretože sa uvolní z cievnej steny, aby sa vylúčil z tela. (Cholesterol v čistom stave je antioxidant a nevyhnutná zložka steroidných hormónov a všetkých orgánových systémov tela.)

Lieky blokujúce biosyntézu cholesterolu môžu spôsobiť poškodenie pečene, očí, plúc a iných mäkkých tkanív. Aj keď štúdie so Serrapeptase v liečbe srdcových ciev sú relatívne nové, niektoré správy z literatúry o Serrapeptase ukazujú, že je lepšia a rýchlejšia ako chelácia. Slávny nemecký lekár profesor Hans Nieper používal Serrapeptase na liečbu zúžených ciev u svojich pacientov s postihnutím srdcových ciev. Referoval, že Serrapeptase rozpúšta krvné zrazeniny a varikózne žily sa zmenšujú. Referoval o žene čakajúcej na amputáciu koncatiny a o mužovi, ktorý mal ísť na cievnu operáciu. Obaja užívali Serrapeptase a vyliečili sa bez chirurgie.

Ako môže pomôct Serrapeptase? Významne – a to tak, že čistí všetko: od zápalu po mŕtve tkanivo a krvné zrazeniny. „Iba tri 5 mg tablety Serrapeptase denne 12 až 18 mesiacov sú dostatocné na odstránenie vlákninových blokád zo zúžených koronárnych artérií (srdcových ciev)“ , hovoríDr. Hans Nieper. Pri hodnotení účinnosti enzýmov je dôležitejšie merať –aktivitu v IU- medzinárodných jednotách ako váhu v miligramoch. Poznámka autora - dnes už máme Serrapeptase s vyššou aktivitou a dosiahneme tieto výsledky už za niekoľko mesiacov.

Skvelé množstevné zľavy!

Serrapeptázu Vám teraz ponúkame v našom eshope za výbornú cenu v Čechách aj na Slovensku. Okrem toho nájdete v elektronickom obchode Provitamin.sk množstvo ďalších produktov, ktorými sú kvalitné kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplnky. Objednajte si enzým Serrapeptáza práve teraz a obnovte svoje zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796