Účinky a použitie

Diabetická polyneuropatia

Diabetická polyneuropatia (DPN) predstavuje najčastejšiu, a zároveň jednu z najzávažnejších komplikácií cukrovky. Najvýznamnejším rizikovým faktorom je hyperglykémia, a s tým súvisiaca dĺžka trvania diabetu. 

Pri vysokej hladine glukózy v krvi sa táto rozkladá spôsobom, že vznikajú toxické koncové produkty, ktoré poškodzujú nervovú bunku a narúšajú myelín – bielkovinu nervového vlákna. Nielen hyperglykémia, ale aj hypoglykémia poškodzuje nervové tkanivo. Ďalšími rizikovými faktormi sú: vysoký krvný tlak, fajčenie, nedostatok pohybu a pod. Ide o veľmi časté ochorenie, zapríčinené škrobovými uhlohydrátmi a potravinami s vysokým podielom cukru, ktorý sa dostáva do krvi. Tieto podmienky sú asi u 20% bielejpopulácie. Pri nedostatku výživných látok vzniká diabetická neuropatia. Začína poškodením myelínových pošiev nervov na dolnej koncatine.

 

Ak sa nezmení strava, tak nie je zriedkavosťou, že sa jedna alebo obe končatiny musia amputovať. Iným postihnutím je sietnica v oku, kde vzniká diabetická retinopatia a postihnutému sa zhoršuje zrak. Poškodenie je spôsobené glykáciou bielkovín, ktoré spôsobujú masívne poškodenie voľnými radikálmi. Dr. Hey mal pravdu, ked už pred 100 rokmi povedal: „Nikdy nejedzte škrobové potraviny spolu s bielkovinami“. Nedostatok enzýmov, výživných látok a nenasýtených mastných kyselín spolu s kombinovanou stravou je príčinou úbohého života pre diabetikov.

Ako môže Serrapeptase pomôcť? Mnohými spôsobmi. Prvým je zastavenie chronického zápalového procesu. Druhým je vyčistenie od neživých bielkovín z krvného prúdu. Tretím je očistenie od jazvovitého tkaniva na myelínových pošvách, a tak uvolniť nervy a umožniť ich hojenie. Ďalším dôvodom, podľa užívateľov, je zníženie krvného cukru. To však nie je všetko – pre budúcnosť diabetikov je rozhodujúca správna strava. Toto im dá budúcnosť.

Skvelé množstevné zľavy!

Serrapeptázu Vám teraz ponúkame v našom eshope za výbornú cenu v Čechách aj na Slovensku. Okrem toho nájdete v elektronickom obchode Provitamin.sk množstvo ďalších produktov, ktorými sú kvalitné kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplnky. Objednajte si enzým Serrapeptáza práve teraz a obnovte svoje zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796