Účinky a použitie

Športové úrazy

Mnoho ľudí všetkých vekových kategórií sa zúčastňuje na rôznych športových aktivitách, čo vedie k zvýšenému počtu úrazov. Bežné športové zranenia zahŕňajú: modriny, čiastočné alebo kompletné svalové trhliny, poranenia šliach, zápaly šliach, podvrtnutie.

Štúdie ukázali, že použitie enzýmov môže pomôcť zrýchliť hojenie športových úrazov a tiež pomôcť predchádzať im. V pokuse skrátiť hojenie pri bežných zraneniach nemecký národný hokejový tím začal užívať proteolytické enzýmy. Brali enzýmy hneď po úraze, alebo preventívne pred zápasmi. Lekári vyhodnotili 100 úrazov, ktoré športovci mali a zistili, že modriny a hematómy sa hoja rýchlejšie, opuch bol menej závažný a rýchlejšie zmizol. Bolesť pri pohybe bola menšia ako očakávali a plná pohyblivosť sa vrátila skôr. Navyše zistili, že preventívne užívanie enzýmov je lepšie, ako až po úraze.

Prvý raz použili proteolytické enzýmy atléti nemeckého olympijského tímu v Los Angeles. Tréneri zistili, že úrazy sa hojili rýchlejšie, ak brali atléti enzýmy.

Zistilo sa, že enzymoterapia – liečba s enzýmami:

  • zmierňuje opuch a zápal,
  • zvyšuje imunitnú odpoveď,
  • zmierňuje bolesť,
  • zlepšuje prekrvenie,
  • zrýchľuje hojenie po úraze,
  • predchádza vážnejším úrazom,
  • minimalizuje tvorenie jaziev

Skvelé množstevné zľavy!

Serrapeptázu Vám teraz ponúkame v našom eshope za výbornú cenu v Čechách aj na Slovensku. Okrem toho nájdete v elektronickom obchode Provitamin.sk množstvo ďalších produktov, ktorými sú kvalitné kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplnky. Objednajte si enzým Serrapeptáza práve teraz a obnovte svoje zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796