Účinky a použitie

Zápaly

Čo majú upchatý nos, infekcia ucha a pooperačný opuch spoločné? Ich prvotnouje zápal. Naše telo zápal miluje aj nenávidí – zápal je prirodzenou odpoveďou potrebnou na ochranu tela a nástrojom v procese hojenia, ale spôsobuje aj bolesť a opuch, tvorbu hlienu a zosilnenie príznakov infekcie, ako sú začervenanie, pálenie a vznik tepla. 

Zápal v tele môže súčasne obmedziť fungovanie kĺbu, poškodiť kosť a viesť k problémom so srdcom a nervovou sústavou.

Výskum zameraný na hľadanie prirodzeného lieku na zmiernenie bolesti a zápalu, ktoré sprevádzajú určité stavy, bez vedľajších účinkov viedol k objaveniu serapeptázy.

V prípade serapeptázy, ktorá je klasifikovaná ako proteolytický enzým sa predpokladá, že pôsobí štyrmi spôsobmi:

Zmierňuje chronickú bolesť tým, že blokuje v tele uvoľňovanie amínov (prirodzené chemické látky) vyvolávajúcich pocit bolesti v zapálenom tkanive.

Znižuje zápal tým, že zrieďuje tekutiny, ktoré sa tvoria v dôsledku zápalových podmienok, a prispieva k ich odvádzaniu. Tým urýchľuje aj obnovenie tkaniva.

Ako proteolytický enzým odbúrava odumreté alebo poškodené tkanivo (bez poškodenia živého tkaniva) tým, že tieto proteínové vedľajšie produkty rozpúšťa.

Pôsobí ako mukolytický enzým prispievajúci k rozpúšťaniu hlienu, ktorý má proteínovú bázu.

Kto má užívať serapeptázu?

Nemá vedľajšie účinky spojené s liekmi NSAID (nesteroidové protizápalové lieky, ako sú salicylát a ibuprofén). Ak máte opuch, môže znížiť zachytávanie tekutín (edém) a pooperačný opuch a Ak máte chronický zápal alebo bolesti, serapeptáza pôsobí ako protizápalový prostriedok. môže pomôcť a priniesť úľavu, ak máte problémy s dutinami, napríklad sinusitídu, alebo ochorenie hrdla.

Ako môže pomôcť serapeptáza ?

Produkt Enerex Serrapeptase sa vyrába z enzýmu, ktorý preukázateľne napomáha zmierňovať bolesť, tvorbu hlienu a príznaky zápalu vrátane príznakov súvisiacich s opuchom po operácii.

Pomáha aj pri odbúravaní škodlivých sekrétov v tele, ktoré môžu spôsobiť ďalšie zdravotné problémy. Doslova pomáha rozpúšťať vaše zdravotné problémy, pričom pôsobí ako prirodzený čistič potrubí, keď uvoľňuje blokády spôsobujúce bolesť a poškodenie zdravia.

Skvelé množstevné zľavy!

Serrapeptázu Vám teraz ponúkame v našom eshope za výbornú cenu v Čechách aj na Slovensku. Okrem toho nájdete v elektronickom obchode Provitamin.sk množstvo ďalších produktov, ktorými sú kvalitné kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplnky. Objednajte si enzým Serrapeptáza práve teraz a obnovte svoje zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796