Účinky a použitie

Stručné vysvetlenie problémov

Stručné vysvetlenie problemov:

1. Zápal

Odborné štúdie poukazujú na to, že chronický zápal je prvým faktorom choroby aj starnutia. Zápal je následkom nesprávneho stravovania, životného štýlu, stresu, toxínov a liekov.

Stupeň zápalu sa môže v krvi testovať markerom -C (reaktívny proteín – čím je vyšší, tým je vyššia riziko ochorenia).

Ako pomáhajú enzýmy? Spolu s doplnkami, vitamínmi a minerálmi viditeľne zlepšujú zdravie a spomaľujú starnutie.

2. Tvorba fibrotického tkaniva

Zvýšené množstvo živočíšnych bielkovín v strave (strava s nadbytkom mäsa) vyčerpáva naše enzýmy na trávenie a následok je menej enzýmov na prácu v tele. Enzýmy prestanú brzdiť tvorbu fibrotického tkaniva. Príliš veľa fibrotického tkaniva môže byt základom pre aterosklerotické pláty a krvné zrazeniny. V krvných cievach tvoria trombózu alebo krvné zrazeniny, v prsníkoch fibrotické cystické ochorenie a fibrómy v maternici. Proteolytické enzýmy, ako Serrapeptase, tieto rozpúšťajú, zmierňujú zápal a  bolesť.

3. Hustnutie krvi

Sú známe dva dôvody:

  • chronický zápal môže zapríčinit, že krvinky sa zhlukujú spolu
  • nadmerné množstvo mŕtvych látok v krvi zapríčinuje hustnutie krvi.

Enzýmy čistia od zápalu, rozkladajú mŕtve látky, čoho následkom je zníženie viskozity krvi. Acylpyrín tiež znižuje viskozitu krvi, ale nie týmto mechanizmom, a nie bez vedľajších účinkov, ako je krvácanie. Proteolytické enzýmy to nerobia v žiadnej dávke. Iným vedľajším účinkom acylpyrínu je, že spôsobuje črevné krvácanie.

4. Podpora imunitného systému

Biele krvinky ničia choroboplodné zárodky v našom tele. Majú malé výbežky, ktoré sa volajú Fc-receptory. Tieto výbežky zachytávajú odpad z mŕtveho tkaniva a prenášajú ho pomocou enzýmov. Enzýmy udržiavajú tento systém čistý od neživých bielkovín. Čím viac je enzýmov v našom tele, tým je silnejší imunitný systém.  
(Serratia Peptidase Enzyme) Vyskúšajte tento inikátny bio super product. Tento výživový doplnok je extra triedou vo svojej skupine.

Skvelé množstevné zľavy!

Serrapeptázu Vám teraz ponúkame v našom eshope za výbornú cenu v Čechách aj na Slovensku. Okrem toho nájdete v elektronickom obchode Provitamin.sk množstvo ďalších produktov, ktorými sú kvalitné kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplnky. Objednajte si enzým Serrapeptáza práve teraz a obnovte svoje zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796