Účinky a použitie

V Nemecku a iných európskych krajinách je Serrapeptase bežná v liečbe zápalových a úrazových opuchov. Väčšina výskumov tejto látky má európsky pôvod.

Čo majú upchatý nos, infekcia ucha a pooperačný opuch spoločné? Ich prvotnouje zápal. Naše telo zápal miluje aj nenávidí – zápal je prirodzenou odpoveďou potrebnou na ochranu tela a nástrojom v procese hojenia, ale spôsobuje aj bolesť a opuch, tvorbu hlienu a zosilnenie príznakov infekcie, ako sú začervenanie, pálenie a vznik tepla. 

Migréna nie je len bolesť hlavy. Tí, ktorí ju nikdy nemali, to nevedia pochopiť. Môže trvať niekoľko hodín, ale aj niekoľko dní a je spojená s pocitmi blikajúceho svetla, s pocitmi na zvracanie, zvracaním a dokonca dočasným oslepnutím.

Pri tejto chorobe ide o chronické zápalové ochorenie centrálneho nervového systému, ktoré poškodzuje mozog, miechu a aj zrakové nervy. Príčiny vzniku sklerózy multiplex nie sú známe. Ide o autoimúnne ochorenie. To znamená, že nervový systém je napadnutý vlastným imunitným systémom. Doteraz sa napriek rozsiahlym výskumom nepodarilo zistiť, prečo sa imunitný systém začne takto správať a považuje vlastné bunky za votrelca.

Strava sa považuje za najdôležitejší prvok pri artritíde, teda diétna liečba bohatá na surové jedlá, zeleninu, vlákninu a nenasýtené tuky. Odporúča sa, aby sa nekonzumovala strava, ktorá je výdatná na cukry, mäso, rafinované uhľohydráty a nasýtené tuky. Odstránenie alergénových, plesňotvorných a kyslotvorných jedál by malo byť prvým krokom k úspešnému liečeniu.

Čo je to astma? 
Sú to viaceré podobné plúcne ochorenia, ktoré môžu mať rôzne príčiny. Môže ohrozovať život, a preto ju treba brať veľmi vážne. Farmaceutický priemysel nás presviedča, že príčiny astmy sú nielen genetické, ale sú ňou aj prach, roztoče, znečistenie prostredia a pacient nemá inú možnosť, ako stále brať lieky.

Proteolytické enzýmy účinkujú aj proti bolesti. Neutralizujú zápalové mediátory, ako sú kiníny a prostaglandíny, ktoré inak priamo vyvolávajú bolesti na nervových receptoroch.

Serapeptáza sa použila aj pri úspešnej liečbe cystofibrického ochorenia prsníka. V dvojito zaslepenej štúdii sa 70 ázijských pacientiek s naliatím prsníkov rozdelilo na liečebnú skupinu a skupinu s placebom.

Je ochorenie, ked vápnik uniká z kostí, tieto sa stávajú krehké a ľahko sa môžu zlomiť. Môže sa tomu zabrániť a dá sa liečiť – ale ak sa nič nerobí, osteoporóza pokračuje bezbolestne, pokiaľ sa kosť nezlomí. Typické sú zlomeniny bedrovej kosti, stavcov a zápästia. Tieto prvé 2 vyžadujú hospitalizáciu a často veľké chirurgické výkony.

Angína pectoris, krvné zrazeniny, hlboké žilové zrazeniny. Čo je ich príčinou? Artérioskleróza sú vápnikové depozity a ateroskleróza sú tukové depozity, uložené vnútri cievnych stien. Tieto zužujú priesvit ciev a zhoršujú prekrvenie. Ako to vzniká a čo to spôsobuje?

Mnoho ľudí všetkých vekových kategórií sa zúčastňuje na rôznych športových aktivitách, čo vedie k zvýšenému počtu úrazov. Bežné športové zranenia zahŕňajú: modriny, čiastočné alebo kompletné svalové trhliny, poranenia šliach, zápaly šliach, podvrtnutie.

Asi 2 percentá populácie v súčasnosti trpí chorobou zápalu čriev, ktorá zahŕňa ulceróznu kolitídu a Crohnovu chorobu. Zjednodušene by sa dalo tieto choroby popísať ako zápalové procesy zažívacieho traktu.

Diabetická polyneuropatia (DPN) predstavuje najčastejšiu, a zároveň jednu z najzávažnejších komplikácií cukrovky. Najvýznamnejším rizikovým faktorom je hyperglykémia, a s tým súvisiaca dĺžka trvania diabetu. 

Mnoho ľudí v dnešnej dobe trpí vysokým krvným tlakom už od pomerne skorého veku. Dalo by sa povedať, že popri ostatných ochoreniach ako rakovina či cukrovka, sa aj toto ochorenie stalo jedným z civilizačných. Príčiny vysokého krvného tlaku sú najrôznejšie.

Skvelé množstevné zľavy!

Serrapeptázu Vám teraz ponúkame v našom eshope za výbornú cenu v Čechách aj na Slovensku. Okrem toho nájdete v elektronickom obchode Provitamin.sk množstvo ďalších produktov, ktorými sú kvalitné kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplnky. Objednajte si enzým Serrapeptáza práve teraz a obnovte svoje zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796