Serrapeptáza - Váš najlepší priateľ v boji s chorobami.

Vážený návštevník, srdečne vítajte na stránke o referenciách !

Vstúpili ste do priestoru, ktorý vytvárajú naši odberatelia tým, že reagujú na priaznivé účinky vitamínových doplnkov, predovšetkým na Serapeptázu, enzým, ktorý pomáha už mnohým. Naše referencie sú skutočné, sú to reálne skúsenosti našich zákazníkov.

S dovolením našich klientov uverejňujeme v plnom znení (jednoduchým prekopírovaním obsahu) texty tak ako nám boli doručené. Na textoch nie je urobená žiadna úprava, sú autentické...Z dôvodov absolútnej diskrétnosti neuvádzame však meno žiadneho klienta...a radi by sme Vás poprosili, aby ste nás nežiadali o zaslanie kontaktu na referujúceho zákazníka.

My ako predávajúci sme zaviazaní, že získané osobné údaje slúžiace pre obchodný vzťah nebudú poskytnuté za žiadnych okolností tretím osobám a sú použité iba na zaslanie objednaného tovaru pre konkrétneho zákazníka.

S úctou Váš PROVITAMIN team


 
 

Serapeptázou proti hypertenzii

"Dobrý deň, prípravok Serrapeptase užívam jednak sám - riešim ním problém atypického lymfedému, resp. stavu vyplývajúceho s problematickým odvodom lymfy z určitého konkrétneho miesta. Stav sa mi hodne zlepšil, no ešte vyžaduje pokračovanie. Kúru som začal 3 tobolkami denne - celé jedno balenie a doteraz pokračujem 2 tobolkami denne. Okrem toho som ako ďalší účinok zaregistroval významné zníženie krvného tlaku - liečim sa dlhodobo na hypertenziu - a to aj s vyplývajúcim znížením dákovaných liekov.
Rovnaký účinok pozorovali aj členovia mojej rodiny, ktorí sú rovnako liečení na hypertenziu a užívajú viac-menej iba preventívne 1 tobolku prípravku denne.
Okrem toho zerjme do okruhu používateľov pribudne ďalší člen rodiny, ktorému bolo zistené obojstranné upchatie krčných ciev s odporučením operácie. Uvidím, ako sa rozhodne.
Keďže je nás viac, preto tie opakované odbery.
Určite budem(e) v užívaní prípravku pokračovať.
S pozdravom,      
P.S.: prosím, aby ste v prípade použitia môjho mailu ako referencie neuvádzali moje meno .                                                                                                                                                                                              
XY     01.10.2012

 

Niekedy som nemohol ani šoférovať kvôli bolesti, tak ma bolelo rameno..

Dobrý deň, nikdy som si nepomyslel, že budem niekedy písať nejakú referenciu na nejaký vitamínový doplnok, tobôž v dnešnej dobe plnej zavádzajúcej a lacnej  reklamy. Čo ma k tomu vôbec podnietilo ?
Som človek, ktorý veľa športuje a starám sa o zdravie, no napriek tomu ma jedného dňa začalo bolieť rameno tak, že som jednoducho nevládal pohnúť rukou. Hovorím si, prečo? Nemal som žiaden úraz, nič prečo by ma malo rameno bolieť, stravu som mal vždy vyváženú, racionálnu, no pritom pestrú. Hovorím si sám sebe, tak ja potom neviem aké problémy majú ostatní, keď ja robím všetko pre zdravie a výsledok je takýto. Keď bolesť neprechádzala a bola rovnako intenzívna, začal som chodiť k neurologičke, ktorá nenašla žiadne príčiny, vraj rameno je primerane opotrebované veku, mám 56 rokov. Bol som u nej asi päťkrát, predpísala mi Flector, ktorý zaberal, ale len na určitú dobu. Bolesť sa znova vrátila s rovnakou intenzitou. Niekedy som nemohol ani šoférovať kvôli bolesti, tak ma bolelo rameno. Preto šup Flector do seba a vedel som fungovať. Takto to trvalo asi dva roky.
Iba náhodou som na nete natrafil na enzým Serapetáza, a tak som sa rozhodol ho vyskúšať , aj keď s poriadnou dávkou nedôvery. Urobil som to len preto, lebo nikto mi nevedel pomôcť. Môžem zodpovedne napísať, že zo začiatku som nepociťoval žiadnu zmenu. Vybral som asi tri dávky a bol som rozhodnutý s tým po vybratí poslednej dávky prestať. Keď raz nechcete veriť, tak neveríte, ale inú možnosť zbaviť sa bolesti som nikde nenachádzal. Rozcvičovaním ma to bolelo ešte viac, kúpele a iná elektroliečba vôbec nezaberali. Mal som asi šťastie, že keď som bol s poslednou dávkou pri konci, tak som začal pociťovať malé zlepšenie. Kúpil som si ďalšie balenie a sám som si zvýšil dávku. Keď športujete, viete ako sa asi cíti človek, ktorého niečo bolí. Bolo pre mňa potešením, že bolesť sa pomaličky stále zmenšovala, až dnes je to tak, že rozmýšľam, kde tá bolesť vlastne bola. Trvalo to síce jeden rok, ale oplatilo sa, aj keď som veľmi zvažoval, mne sa oplatilo vydržať .
 S poďakovaním a pozdravom                                                                                                                      
 
XY     15.05.2013

 

Mať astmu neželám nikomu ...

"Mať astmu neželám nikomu na svete. Nemôcť sa občas ani poriadne nadýchnuť čerstvého vzduchu, nemôcť existovať v klimatizovanej miestnosti, či dostať v kine taký záchvat kašľa, že sa 10 minút neviete zastaviť, to všetko vie poriadne človeku znepríjemniť život. Serapeptázu mi odporučil kamarát, ktorý ju užíval v súvislosti s jeho vysokým krvným tlakom a niekde čítal, že pomáha aj pri astme. Nikdy som tabletkám neveril a aj k tomuto som pristupoval skepticky, no už po niekoľkých dňoch som cítil na pľúcach úľavu a postupom času sa to len zlepšovalo. Dnes, aj keď som boj  astmou stále nevyhral, si po dlhom čase môžem opäť bez strachu zapnúť klimatizáciu, či kúrenie v aute."  
 
XY   14.12.2012 
                                                                                                                                                                    

 

Mám dlhodobé migrény spôsobované stresom...

 "Mám dlhodobé migrény spôsobované stresom a vyťaženosťou v práci a v škole. Vyskúšala som najrôznejšie postupy a prípravky, ktoré sľubovali bolesť aspoň zmierniť, ani jeden však nezaberal. Došlo to tak ďaleko, že niektoré dni som nebola schopná vôbec fungovať, iba som ich celé preležala v posteli. Serapeptázu som dostala ako darček a hoci som ho s tým najprv vysmiala, nakoniec som si povedala, že nemám čo stratiť.  Po cca. 2 mesiacoch pravidelného brania Serapeptázy dnes zvládam aj náročné dni bez problémov a migrény sú stále ojedinelejšie.
Konečne zase naplno žijem, kto nemal nikdy migrénu, nemôže pochopiť ten rozdiel. Ďakujem."      
 
XY  08.02.2013           

 

Pohybom k trvalej invalidite?

 Prajem prijemny den. 

Pisem Vam velmi rada informaciu o enzyme serrapeptase, ktory som zacala brat asi pred 1 a ½ rokom ...

Som baletka na dochodku a ako sa hovori „pohybom k trvalej invalidite“, mne to asi tiez tak vychadzalo na stare kolena  :-)  . Bola som zufala, lebo moja chrbtica, krize  aj napriek pohybu neskutocne boleli, pravym ramenom som uz ledva pohla a pravu ruku som  skoro nezdvihla. Moja znama mi doporucila Vasu stranku, ze nech vyskusam. (jej pomola serrapeptase na vysoky tlak). Tak som objednala  a beriem ich zodpovedne kazde rano. Zacala som 3 a teraz  2 tobolky nalacno. Som velmi stastna ze som Vas nasla.  Uz sa hybem volnejsie, ruka a rameno vobec nebolia a krize su schopne opat sa vratit k joge. Objednala som si aj Soyu Rx, ktora mi dodala energiu a radost do zivota.

 Este raz velmi pekne dakujem a budem Vase produkty uzivat aj nadalej ako prevenciu. Uz chcem byt zdrava.  Baletka bez pohybu umiera ... 

Dakujem ....                                                                                                              

XY     10.10.2011

 

 

Pozrite si ďalšie referencie na   www.provitamin.sk