Čo je Serrapeptáza

 

serra

Zázračný enzým, ktorý má širokospektrálne účinky. Nádherný dar prírody na liečbu bolesti a chronických zápalov.
Rozkladá mŕtve tkanivá, krvné zrazeniny, cysty, cievne pláty a zápalové látky všetkých druhov.
Enzým, má účinky čistiace, protizápalové a proti bolesti.


Vyskúšajte na sebe tento unikátny dar prírody a sami zistíte jeho blahodárne účinky na telo.

Najčastejšie sa používa pri liečbe:

 • vysokého krvného tlaku
 • srdcových a cievnych ochoreniach
 • astma
 • migrény a bolestiach hlavy
 • cukrovke typu II a diabetickej polyneuropatie
 • osteoporóze
 • zápalu kĺbov, artritíde, reumatoidnej artritíde
 • zápalov rôzneho druhu
 • ochorenie čriev
 • cystickej fibróze prsníkov
 • skleróze multiplex
 • úrazov a športových úrazov.
 • Výrazne pôsobí pri úľave bolesti av neposlednom rade odďaľuje starnutie.

 

Serrapeptase je produkt s prírodnou protizápalovou látkou. Je to proteolytický enzým, izolovaný z baktérie, ktorá nevyvoláva ochorenia (enterobaktérie Serracia E 15). Serrapeptase sa nachádza v malých množstvách v moči, čo naznačuje, že prechádza priamo cez tenké črevo do krvného obehu. Klinické štúdie ukázali, že Serrapeptase má účinky fibrinolytickej (rozpúšťa krvné zrazeniny a znižuje riziko tvorby krvných zrazenín-trombov), protizápalové a antiedematózny účinky (zabraňuje opuchu a hromadeniu tekutiny) v mnohých tkanivách. Jej protizápalové účinky sú lepšie ako účinky iných proteolytických enzýmov. Okrem zmiernenie zápalu jedným z jej najväčších prínosov je zmiernenie bolesti. Lekári poznajú priaznivé účinky Serrapeptase proti bolesti a zápalu a používajú ju v liečbe namiesto salicylátov, ibuprofenu a iných nesteroidných antireumatík (ktoré majú aj vedľajšie účinky).

V Nemecku a iných európskych krajinách je Serrapeptase bežná v liečbe opuchov, ktoré vznikajú po úraze alebo zápale. Serrapeptase je silný proteolytický enzým, ktorý rozpúšťa neživé tkanivá vrátane krvných zrazenín, cýst, cievnych plátov a likviduje zápal všetkých foriem. Účinný enzým je vhodný namiesto liekov ako sú salicyláty a tiež steroidy pre tých, ktorí trpia reumatoidnou artritídou (zápal kĺbov) a širokým spektrom autoimúnnych ochorení, ktoré narúšajú zápalovú odpoveď. Patrí sem aj ulcerózna kolitída (zápalové ochorenie hrubého čreva), psoriáza, uveitída, alergie a niektoré formy rakoviny.

 

Kým steroidné a nesteroidné protizápalové lieky môžu pomôcť dočasne uľaviť od bolesti, opuchu a zápalu, môžu tiež potláčať obranyschopnosť tela a mať nebezpečné vedľajšie účinky. Serrapeptase na druhej strane zmierňuje bolesť a opuch. Nemá brzdiace účinky na prostaglandíny a nemá žiadny vedľajší účinok na črevá. V liečbe sa Serrapeptase využíva v Európe a Ázii cez 30 rokov.

Liečba zahŕňa: chronickú sinusitídu (zápaly prínosových dutín), vylúčenie hlienov z priedušiek (enzým rozkladá bielkovinové vlákna, ktoré umožňujú mucínu zosilniť), podvrtnutie, poškodené šľachy a iné úrazové poranenia, opuchy a tiež pooperačný zápal.

Serrapeptase sa používa ako vysoko účinná náhrada (alternatíva) antibiotík v mnohých krajinách. Lieči zápalové poruchy a bojuje nielen proti zápalu, ale tiež zmierňuje bolesti a opuchy, skracuje dobu hojenia a podporuje imunitný systém. Má čistiaci účinok. Pomáha viazať ťažké kovy, pomocou ktorých telo vylučuje jedy (toxíny) a takýmto spôsobom pomáha zlepšiť obranyschopnosť tela, usmerniť hormonálnu nerovnováhu a zrýchliť hojenie tkanív.

 

Serrapeptase je silnejší fibrinolytická látka ako iné známe alkalické alebo neutrálne proteázy, ako sú bromelain alebo pronáza.

 

Serrapeptase sa veľmi dobre znáša.  Môžeme ju použiť na liečbu zápalového ochorenia alebo na rozloženie plátov, ktoré sa vytvorili v cievach. Vďaka silným protizápalovým schopnostiam, a pretože prakticky nemá vedľajšie účinky, je Serrapeptase oveľa lepšia voľba ako nesteroidné antireumatiká.

.

Skvelé množstevné zľavy!

Serrapeptázu Vám teraz ponúkame v našom eshope za výbornú cenu v Čechách aj na Slovensku. Okrem toho nájdete v elektronickom obchode Provitamin.sk množstvo ďalších produktov, ktorými sú kvalitné kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplnky. Objednajte si enzým Serrapeptáza práve teraz a obnovte svoje zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796