Serrapeptáza - Váš najlepší priateľ v boji s chorobami.

Čo je Serrapeptáza

 

Trpíte bolesťami alebo zápalom?

Produkt Enerex Serrapeptase sa vyrába z enzýmu, ktorý preukázateľne napomáha zmierňovať bolesť, tvorbu hlienu a príznaky zápalu vrátane príznakov súvisiacich s opuchom po operácii. Pomáha aj pri odbúravaní škodlivých sekrétov v tele, ktoré môžu spôsobiť ďalšie zdravotné problémy. Doslova pomáha rozpúšťať vaše zdravotné problémy, pričom pôsobí ako prirodzený čistič potrubí, keď uvoľňuje blokády spôsobujúce bolesť a poškodenie zdravia.

Tento produktívny a účinný „zázračný“ enzým dokáže jednoducho priniesť pohodlie a úľavu a zlepšenie zdravotného stavu.

  

O serapeptáze hovorí vedúci predaja výrobcu firmy ENEREX - preklad originálneho videa :

http://www.provitamin.sk/originalne-video-vyrobcu/?___store=default  

 

" Serapeptáza je kľúčovým produktom spoločnosti Enerex, vďaka ktorému sme známi a kvôli ktorému sa väčšina ľudí zaujíma o našu spoločnosť.

Serapeptáza sa často označuje za zázračný enzým. 

Pôvodne bola táto látka objavená u motýľov a ich lariev v kokónoch, ako sa dokázali z kokónov dostať von. Tieto larvy vylučujú enzým, ktorý dokáže rozložiť vlákna kokónu. Tento enzým sa volá serapeptáza. Tento enzým používame na rozloženie tkanív alebo iných látok, ktoré nám v našom tele spôsobujú ťažkosti.

Ľudia ho v prvom rade používajú na úľavu od bolesti. Ide o rôzne druhy bolesti, ale hlavne o bolesti spôsobené artritídou alebo reumou, bolesti svalov, kĺbov či dutín alebo čokoľvek iného v tele, čo môže bolieť.

Je to úžasná prírodná alternatíva k chemickým alebo farmaceutickým produktom, ktoré môžu ľudia bežne používajú. Je to proteolytický enzým, to znamená, že pôsobí na proteíny. Tento enzým, keď sa dostane do tela, do tráviaceho traktu, je do tela absorbovaný a rozkladá proteíny.

V podstate fungovanie enzýmu je v tom, že potlačuje v našom tele isté zložky, ktoré nám spôsobujú bolesť. Takže prerušením tejto reťazovej reakcie v tele môžete blokovať bolesť. 

Serapeptázu môže používať ktokoľvek, či už ide o ľudí staršieho veku, ktorí pociťujú bolesti kvôli artritíde či iné bolesti kĺbov. Toto je pre nich úžasný prostriedok. Alebo naopak mladí ľudia. Ak ste mladým športovcom alebo športovcom akéhokoľvek veku a tvrdo trénujete, pociťujete bolesť a mávate zápaly, toto je výnimočný produkt, ktorý vám pomôže zredukovať zápal aj bolesť. Takže aj vaša pohyblivosť bude lepšia. Ďalej syndróm karpálneho tunela, teda pre ľudí, ktorí sedia za stolom a neustále píšu na klávesnici, majú bolesti chrbta či krku alebo bolesti podobného druhu. 

Jednou zaujímavou vlastnosťou serapeptázy je to, že veľmi dobre účinkuje na upchaté dutiny. Ako proteolytický enzým napomáha rozložiť hlieny v nosových dutinách. Ak niekto má infekčný zápal dutín alebo zapchaté dutiny či priľahlé tkanivá, serrapeptáza vie aj tu výrazne pomôcť. 

Dostávame množstvo reakcií na tento produkt. Veľmi rád počúvam príbehy od rôznych ľudí. Keďže ide o zázračný produkt, máme veľa zázračných príbehov. Je to úžasné dostávať telefonáty alebo listy od ľudí, ktorí sú takí šťastní a vďační za produkt, ktorý im poskytne úľavu. "